D.U.K
Ar galiu naudotą automobilį įsigyti išsimokėtinai?

Taip. Lizingo būdu galima įsigyti naudotus automobilius, kurių maksimalus amžius sutarties pabaigoje - 8 metai, išskirtiniais atvejais - 10 metų.

Kokius automobilius aš galiu įsigyti „Automodus" automobilių centre?

Didžioji dalis šiuo metu mūsų prekybos centre parduodamų automobilių - įvairių markių naudoti automobiliai, kurių amžius - nuo 1 iki 7 metų. Taip pat turime specialių pasiūlymų įvairių markių naujiems automobiliams įsigyti.

Kodėl turėčiau pasinaudoti automobilio keitimo paslauga?

Neabejojame, kad puikiai galėtumėte pats (pati) pasirūpinti ir naujojo automobilio paieška, ir savo senojo pardavimu, ir visų su tuo susijusių formalumų tvarkymu. Bet kam Jums gaišti savo brangų laiką, jei esame mes? „Automodus" darbuotojai pasirūpins, kad Jūs naujuoju automobiliu išvažiuotumėte greitai ir su kuo puikiausia nuotaika.

Ar galima mano turimo automobilio kainą įskaityti kaip dalinį mokėjimą už perkamą automobilį?

Taip. Jeigu „Automodus" automobilių centre išsirinksite automobilį, kuris geriau atitiktų Jūsų dabartinius poreikius, mes įvertinę Jūsų turimą automobilį, prisiimsime jo realizavimo riziką ir atitinkamai sumažinsime sumą, kurią Jums reikėtų mokėti už įsigyjamą automobilį. Išsamiau apie šią paslaugą - skyriuje „Keitimas".

Ar aš galiu parduoti savo automobilį „Automodus" centre komiso pagrindais?

Mes galime priimti parduoti Jūsų automobilį komiso pagrindais. Plačiau apie tai skaitykite skyriuje „Komisas".

Ar galima užsakyti automobilį atvežimui iš užsienio šalių?

Taip. Pagal individualų užsakymą vežame automobilius, kurių kaina ne mažesnė kaip 12.000 Eur, o jų amžius - ne daugiau kaip 5 metai. Jei Jūs pageidaujate tokio automobilio, prašome kreiptis į mūsų pardavimo konsultantus

Kas rūpinasi automobilio registracija, draudimu bei finansavimo pasiūlymais?

Jūsų pageidavimu, "Automodus" darbuotojai pasirūpins Jūsų automobilio registravimu, draudimu bei finansavimo pasiūlymais.

Komisas
Ketinate parduoti automobilį?  Taupykite savo brangų laiką ir visus automobilio pardavimo rūpesčius patikėkite "Automodus" specialistams.
Parduok automobilį
2015 Visos teisės saugomos UAB “Autobrava Motors”.